if_photoif_put_inmenu
магазин "КЕРАМІКА"
Зателефонуйте нам!
+38 (095) +38 (095) 181-88-45 Показати
+38 (097) +38 (097) 386-09-84 Показати

Укладання

23 березня 2015

Керамічна плитка - міцний матеріал, однак, для створення цієї якості потрібно грамотно викласти підстильний шар клею. Потрібно, щоб він був ідеально рівним. Вирівнює цементна стяжка повинна добре висохнути (28 годин). Для перевірки готовності підстави до подальших робіт потрібно нанести на стяжку дві подряпини, пересічні під кутом в 60 градусів. Якщо в місці їх перетину колір подряпин не змінюється, то можна починати облицювальні роботи.

Укладання плитки здійснюється на спеціальні клейові склади або сухі суміші для плиткових робіт. Для кращого з'єднання плитки і підстильної поверхні непогано використовувати вирівнюючі суміші. Важливо, щоб під плиткою не залишилося порожнечі, на місці якої кераміка з часом може тріснути.

Найкраще довірити укладання плитки хорошим фахівцям, які є в будь-якої серйозної ремонтно-будівельній фірмі.

Догляд за керамічною плиткою Довговічність керамічної поверхні залежить від того, в яких умовах вона експлуатується і як за нею доглядають. Для звичайного чищення плитки потрібно застосовувати спеціальні миючі засоби. Краще уникати сильних засобів на кислотній основі - вони можуть зруйнувати шви. Варто відзначити, що високою опірністю хімічним діям володіють лише шви, закладені епоксидними матеріалами (герметиками). При збиранні керамічної поверхні слід максимально обмежити застосування абразивних засобів (металева щітка), особливо, якщо плитки мають глянцеву поверхню, на якій впадають в очі подряпини і тріщини. Краще користуватися щіткою з натуральною м'якою щетиною або пилососом. Деякі забруднення (пісок, пил, порошок) значно прискорюють стирання плиткових підлог. Тому потрібно утримувати підлогу в чистоті і не допускати присутності цих речовин: перед входом краще постелити килимок. Глазуровані керамічні плитки потрібно мити спеціальними засобами, уникаючи використання порошків і паст. Для захисту неглазурованих керамічних плиток (керамічний граніт, клінкер) потрібно використовувати спеціальний засіб, що охороняє підлогу від виникнення плям на поверхні і швах.

P.S.

Незважаючи на появу нових матеріалів, керамічна плитка як і раніше залишається найбільш практичним способом створення красивої, надійної і водовідштовхувальним поверхні. Плитки міцні, вогнетривкі, гігієнічні і зручні в прибиранні, що робить їх незамінним обробним матеріалом. А завдяки зусиллям дизайнерів і художників облицювання стін і підлоги дозволяє отримати чарівні естетичні ефекти. Чого вартий, плитка «під мармур», «під дерево», під інші натуральні матеріали.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×