if_photoif_put_inmenu
магазин "КЕРАМІКА"
Зателефонуйте нам!
+38 (095) +38 (095) 181-88-45 Показати
+38 (097) +38 (097) 386-09-84 Показати

Плануємо дизайн кухні

08 листопада 2013

Напевно, кожен з нас в глибині душі гурман, це стосується навіть тих дам, які постійно сидять на дієтах. На кухні діються чарівництва,  справжні шедеври мистецтва. Кухню можна легко назвати місцем ручної праці. У кухні повинно бути не тільки висококласне технічне  обладнання для приготування їжі, але і всі предмети повинні бути раціонально і зручно розміщені, займаючи саме відповідне для   них простір.

Інтер'єр кухні повинен бути спланований заздалегідь. Кухня є центром всього будинку, у ній ми проводимо велику частину часу, особливо  жінки. Головне чого необхідно домогтися в плануванні кухні - це затишок і функціональність. На кухні повинне бути присутнім  почуття комфорту, необхідно розміщувати предмети інтер'єру так, щоб ними завжди можна було легко користуватися, від кавових чашок, до газової  плити. Тобто необхідно створити відповідне робоче простір у поєднанні з красою та елегантністю.

Можна вибрати такий тип кухні як однорівневий. Це означає, що робоча зона розташовується уздовж однієї стіни. Отже, раковина,   холодильник, газова плита розташовані уздовж стіни з відстанями, які займають столи. Таке розташування вибирають ті, у яких   невеликі за розміром кухні.

Так само для простору побільше, вибирають дворівневий тип розташування. Деякі хочуть, щоб їх кухня була кутова. В основному  якщо приміщення під кухню має квадратну або прямокутну форму, і відстань між раковиною і плитою занадто велика, то в такому  випадку кутовий варіант найкращий. Ви можете розмістити робочу зону: газову плиту, раковину, витяжку в середині кімнати тим самим,  вибираючи варіант острівної кухні. Такий варіант дуже модний сьогодні і є своєрідним вибором інтер'єру. Зараз ви зможете знайти  і підібрати найкращий варіант для Вас. Всі представлені варіанти це тільки лише образне представлення інтер'єру кухні, а на самому  ділі все залежить від вашого бажання і фінансових коштів. Якщо ви ще не змогли визначиться з підходящим варіантом зверніться  до професіоналів, відвідайте будівельні компанії в яких вашій увазі будуть представлені різні демонстраційні каталоги  та інша література, точні розміри всіх вподобаних предметів умеблювання, буде складений масштабний план. За допомогою комп'ютерної  техніці фахівці внесуть зміни, які додати Ви зможете самостійно.

Вибирайте для кухні тільки якісні робочі поверхні. Звертайте увагу який матеріал буде використовуватися при покритті підлоги,  найкраще, щоб стіни були жаростійкими і добре миються. Велике значення приділяють висвітленню. Все залежить від розміру приміщення.  Можна використовувати загальне освітлення, але багато набувають невеликі світильники, так як тонкий світло добре підкреслить обрані тони  інтер'єру, створить ізюминку і світлу атмосферу.

З кухнею не намагайтеся експериментувати самостійно краще прислухайтеся до думки професіонала і він допоможе вам створити  комфорт і затишок, про який ви так довго мріяли.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×