if_photoif_put_inmenu
магазин "КЕРАМІКА"
Зателефонуйте нам!
+38 (095) +38 (095) 181-88-45 Показати
+38 (097) +38 (097) 386-09-84 Показати

Кодекс - виключно для справжніх плиточників

15 січня 2014

Codex

Кодекс - виключно для справжніх плиточників

Створена в 2007 році, новий бренд-назву від UFLOOR систем, спрямованих на підготовлених і кваліфікованих топ-фіксаторів плитки і, отже,  підтримує традиційну торгівлю плиткою. Результатом є високий стандарт якості, який представлений нашої інноваційної  системою.

Субстрат підготовки

Кодекс виходить з плитки і природного поділу каменю UFLOOR, системи традиційного бренду UZIN. Таким чином, в області підготовки субстрату,  ми можемо покладатися на свої неперевершені ноу-хау. Результати видатні праймерів, обробка поверхні, вирівнюючі суміші, спеціальні  продукти, а також інноваційна гідроізоляція.

Установка

Кожен тип плитки або каменю вимагає спеціальної методики установки. Якщо тонкий шар мінометів, дисперсійних клеїв, адгезивів реакції  смоли або природні кам'яні міномети - Кодекс завжди оптимальне рішення для вас.

Заповнення швів

Це рідкий розчин, який дає професійну майстерність, остаточний блиск, і, в поєднанні з плиткою і природними кам'яними матеріалами,  виробляє ідеальний результат. Кодекс дослідження була зосереджені на подальшому розвитку програми затірки. На основі останніх  технічних знань був розроблений широкий асортимент з унікальними інноваціями.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×