if_photoif_put_inmenu
магазин "КЕРАМІКА"
Зателефонуйте нам!
+38 (095) +38 (095) 181-88-45 Показати
+38 (097) +38 (097) 386-09-84 Показати

Керамічна плитка для ванної, маленькі поради

23 березня 2015

Де тільки сьогодні не використовується керамічна плитка - і в екстер'єрі, і на кухні, і в кабінеті, і навіть в спальній кімнаті. Саме звичне для нас застосування - це керамічна плитка для ванної. Чому керамічна плитка так популярна сьогодні? Це пояснюється тим, що керамічна плитка об'єднала в собі ті найголовніші якості, які необхідно мати оздоблювального матеріалу: надійність, довговічність, легкість в експлуатації, різноманітність, а також, що важливо сьогодні, екологічність.

Керамічна плитка для ванної підбирається за власним смаком і залежно від можливостей. Але фахівці дають деякі поради для вибору облицювальної плитки для ванної кімнати.

Найперша порада: не купуйте найдешевшу плитку. Пам'ятайте відомий вислів: скупий платить двічі, так от, дешева плитка призведе до безлічі проблем, вона може тріскатися і відставати від поверхні, і тоді до ремонту потрібно буде повернутися не тоді, коли планували, а незабаром.

Порада друга: керамічна плитка для ванної для стін підбирається глянцевою, а для підлоги - матова, це красиво, зручно, практично. Від глянсової поверхні відбивається більше світла, і ваша ванна буде здаватися світліше навіть при невеликій кількості світильників.

Третє, що радять дизайнери, для ванної достатньо поєднання одного світлого і одного темного фону, при цьому можна використовувати один вид декору та один вид плитки для підлоги. Майстри, що роблять сучасні євроремонти, відмовляють у більшості випадків від використання бордюру, щоб він візуально не ділив приміщення навпіл, не зменшуючи її візуально його розмірів.

При укладанні керамічна плитка для ванної може розрізатися. Що різати не рекомендується? Якщо плитка має просто фон, то таку плитку можна різати, як уздовж, так і впоперек, це стосується і настінної і підлогової плитки. Бордюр, якщо все-таки ви вирішили його використовувати, ріжеться тільки поперек, тобто коротшає по довжині. Декоративні елементи не ріжуться взагалі.

Можливо, будівельникам, які тільки набираються досвіду, буде корисний і наступну пораду: якщо на плитку встановлюються будь-які елементи, то їх слід встановлювати як можна ближче до центру.

У багатьох домашніх майстрів виникає питання, а як підбирати затірку для швів між плитками? Тут може працювати таку пораду: для плитки для підлоги затірку потрібно підібрати якомога більше відповідної за кольором. Для затірки швів на стінах затирка може також підбиратися в колір або на один або два тони світліше. Якщо в дизайні використані кілька фонів, то потрібно підбирати затірку по найсвітлішого.

Керамічна плитка для ванної найчастіше може мати оптимальні розміри: 600 Х 200, 500 Х 200, 600 Х 300, допускаються й інші.

Сподіваємося, що наші невеликі рекомендації чимось вам допоможуть. Вдалого вам ремонту!

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×