if_photoif_put_inmenu
магазин "КЕРАМІКА"
Зателефонуйте нам!
+38 (095) +38 (095) 181-88-45 Показати
+38 (097) +38 (097) 386-09-84 Показати

Як вибрати керамічну плитку для ванни.

23 березня 2015

Ми дуже часто буваємо розчаровані, коли зробивши свіжий ремонт, спостерігаємо його результати. Результати часто вже не такі задовільні, які ми мріяли бачити, вибираючи матеріали для ремонту. Як же зробити так, щоб не розчаруватися після ремонту? А щоб розчарування звести до мінімуму, необхідно все добре продумати перед початком ремонту. Для облицювання ванної кімнати в переважній більшості використовується керамічна плитка у ванну. Сьогодні пропонується великий асортимент керамічної плитки, в якому керамічна плитка для ванни займає гідне місце. Не потрібно ламати голову, підбираючи плитку для підлоги і для стін. У готових колекціях підлогова і настінна плитка підібрані так, що вони ідеально поєднуються один з одним.

Наш магазин представляє на вибір покупця колекції, де вказується навіть те, на яку ванну розрахована дана керамічна плитка для ванної: на велику площу або на маленьку. Є свої тонкощі при оформленні маленькою і великою ванною. Маленьку ванну кімнату хочеться візуально зробити більше, просторіше. Велику ванну хочеться оформити так, щоб вона виглядала стильно, представляючи єдиний комплекс, що несе певний настрій. Так, для оформлення маленьких кімнат не рекомендується використовувати темні тони керамічної плитки, а також занадто теплі, які створять атмосферу затишку, але візуально зменшать обсяг приміщення.

Керамічна плитка для ванни великого розміру різних колекцій може мати цікаві цифрові панно. Такі великі зображення в маленькій кімнаті будуть виглядати безглуздо.

Більш того, керамічна плитка у ванні може змінювати відтінок глазурі під дією встановлених джерел освітлення. Приміром, джерела з жовтим спектром випромінювання здатні блакитну плитку візуально зробити зеленою. Глянцева плитка буде відображати більше світла, ніж матова, вона виглядає більш нарядно і урочисто. Але на матовому плитці будуть менш помітні подряпини і інші дрібні пошкодження

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×