if_photoif_put_inmenu
магазин "КЕРАМІКА"
Зателефонуйте нам!
+38 (095) +38 (095) 181-88-45 Показати
+38 (097) +38 (097) 386-09-84 Показати

Як правильно вибрати плитку для кухні

23 березня 2015

Якісна плитка для кухні - гарантія гарного ремонту.

Зараз кухня, це не просто місце, де готують і приймають їжу; Зараз на кухні також спілкуються, приймають гостей, влаштовують посиденьки з друзями за чашкою гарячого чаю, діляться новинами, обговорюють плани на день. Тому дизайну кухні приділяють досить багато уваги. Адже, крім того, що кухня повинна бути затишною, вона виконує багато функцій, і всі їх потрібно враховувати, підбираючи для кухні дизайн і матеріали.

Пол на кухні піддається різним випробуванням на міцність, це і механічні дії і хімічні і температурні. Плитка для кухні повинна підбиратися з підвищеними експлуатаційними властивостями. Що ми не повинні забути, підбираючи плитку на кухню?

  1. По кухні ми будемо часто і багато пересуватися, на кухні встановлюються важкі предмети, такі, як кухонні меблі та побутова техніка: кухонні столи, газова або електроплита, холодильник. Значить, ми враховуємо, що плитка для кухні повинна мати підвищені механічні якості.
  2. На кухні ми маємо справу з їжею, харчовими продуктами, і повинні підтримувати порядок, часто мити підлогу із застосуванням засобів побутової хімії. Або є ймовірність щось упустити, пролити (наприклад, оцет при консервації). Наша плитка для кухні повинна мати підвищену стійкість до стирання і хороші якості поверхні, стійкі до дії хімічних речовин.
  3. Плитка для кухні повинна мати хорошу очіщаемость, вона повинна легко митися, тобто її поверхня повинна бути досить рівною, без заглиблень, в яких може накопичуватися бруд або частинки їжі, яка впала на підлогу.
  4. Враховуємо високі показники до температурних коливань, особливо в тих місцях, де встановлюється кухонна плита.
  5. На кухні часто є ймовірність падіння важких предметів, тому плитка для кухні повинна бути досить ударопрочной.

Вибирайте плитку так, щоб вона вписувалася в загальний дизайн кухні, включаючи колір меблів, стін і побутової техніки. Вибирайте плитку з менш слизькою поверхнею, так як на кухні часто щось проливається, а на мокрій підлозі ймовірність посковзнутися і впасти стає вище. Не поспішайте з вибором, вивчіть всі технічні характеристики плитки, продумайте колір і композицію.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×