if_photoif_put_inmenu
магазин "КЕРАМІКА"
Зателефонуйте нам!
+38 (095) +38 (095) 181-88-45 Показати
+38 (097) +38 (097) 386-09-84 Показати

Гіпсова плитка

09 лютого 2016

Декоративна облицювальна гіпсова плитка для обробки внутрішніх приміщень являє собою імітацію натурального каменю з елементами кольорового декору і має, як і натуральний камінь, різні варіанти розмірів і текстури.
Виробляються за оригінальними рецептурами, без вмісту алкідних смол і інших шкідливих речовин. Відмінне звука- і теплоізоляційні якості. Облицювальна плитка з гіпсу дозволяє стінам приміщення дихати, нормалізує рівень вологості в приміщенні - поглинає надлишок і віддає вологу при її нестачі.

Штучний камінь цілком вдало імітують оригінальну кам'яну текстуру. Використовуючи штучний декоративний камінь при оформленні інтер'єру, ми отримуємо, не просто дуже гарний будинок, але ще і потужний заряд, який буде щодня допомагати нам, давати нові сили для роботи і навчання, дарувати здоровий сон і відпочинок Навіть в будинку з сучасними меблями, де знаходяться шафи купе, скляні столи і т.д., декоративний камінь все одно знайде своє застосування, хоч не для повної обробки, але як мінімум, для декорування, внесення маленької нотки натуралізму, природність в інтер'єр
Виготовлена ​​вручну з натуральних екологічно чистих матеріалів, декоративна плитка задовольнить найвибагливіший смак.
За допомогою гіпсової плитки можна оригінально прикрасити інтер'єр будь-якого приміщення.

Гіпсова плитка в кілька разів легше натурального каменю, тому немає необхідності зміцнювати стіни спеціальною залізною арматурою, що значно скорочує і витрати, і час роботи. Плитка кріпиться звичайним клеєм для плитки, при необхідності на стіну наноситься грунтова суміш. Зручність і простота монтажу дозволяють цікаво декорувати приміщення, поєднуючи різноманітність кольорів плитки з тематичними гіпсовими панно. Безпека і екологічність гіпсової плитки взагалі поза конкуренцією. Вона є природним регулятором вологості повітря в приміщенні, не створює радіоактивного фону, витримує високі температури, забезпечуючи пожежна безпека в приміщенні.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×