if_photoif_put_inmenu
магазин "КЕРАМІКА"
Зателефонуйте нам!
+38 (095) +38 (095) 181-88-45 Показати
+38 (097) +38 (097) 386-09-84 Показати

Де класти плитку

23 березня 2015

Перш ніж купити ту чи іншу плитку, потрібно розуміти, де і за яких умов вона буде використана. Умови експлуатації і стійкість до впливів змінюються залежно від особливостей приміщення.

Передпокій. Це перша кімната в квартирі чи будинку, яка піддається впливу вуличного взуття та забруднення. Тому підлогу в цьому приміщенні зазвичай застеляють зносостійкими покриттями - лінолеумом, ПВХ- плиткою. Але такі поверхні можна покрити і керамічною плиткою, яка мають вищу естетичну цінність. У цьому випадку має сенс купувати плитки з темною або зернистою поверхнею - бруд сильніше впадає в очі на світлих і однотонних плитках.

Ванна кімната. Пол і стіни ванної кімнати найчастіше контактують з хімічними речовинами, що залишають плями (засоби особистої гігієни, косметика та ін.). Крім того, щоб підтримувати їх гігієнічність, необхідно використовувати спеціальні миючі засоби. Тому краще робити вибір на користь плитки з підвищеними хімічними характеристиками (зокрема, що володіють кислотостойкостью).

Кухонна кімната. Пол на кухні більше інших приміщень у вашому будинку піддається самим різним впливам, а найбільш вразливі поверхні - біля плити, миття і холодильника. Пол на кухні звичайно миється частіше, ніж в інших кімнатах. Тому потрібно використовувати плитку з особливо високими поверхневими механічними і хімічними показниками.

Плитка для стін кухні менше піддається механічним впливам. Але все ж приготування їжі та миючі засоби роблять на неї підвищений хімічний вплив.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×